RULETĖ

Ruletė – tai prancūziškas kazino žaidimas, su kuriuo asocijuojasi didžiausia azarto dozė.

Ruletės žaidimo pagrindinis objektas yra specialus sunumeruotas būgnas. Žaidėjai atlieka statymą specialiame lauke, padalintame į keletą sekcijų, o šios – į smulkesnius skyrelius. Žaidėjai turi pasirinkti tam tikrą skaičių kombinaciją, gali rinktis iš raudonos arba juodos spalvos, bei gali rinktis iš lyginių ar nelyginių skaičių, o statymas atliekamas ant tos vietos, kur manoma jog kamuoliukas sustos ir žaidėjas turės didžiausią tikimybė laimėti. Nors matematikos analitikai yra išgvildenę daugybę laimėjimo teorijų, šiame žaidime labai didelį vaidmenį vaidina sėkmė.

Naudinga žinoti

♥ Stalo dydis: 2,2 X 1,4 metro

♦ Žaidėjų skaičius – iki 10

♣ Ambient apšvietimas

♠ Žaidžiama stovint

Yra dvi pagrindinės sekcijos, kuriose atliekami statymai – vidinė sekcija” bei išorinė sekcija”. Kiekvienoje jų galima statyti žetonus daugybe įvairių būdų.

Vidinėje sekcijoje siūloma atlikti statymus ant pavienių skaičių, kurie stalo schemoje yra arti vienas kito, arba ant grupių iki šešių skaičių.

Išorinę sekciją sudaro statymai ant įvairių porų: juoda ar raudona, aukšti ar žemi ir lyginis ar nelyginis (kiekviena iš jų padengia 18 skaičių). Dar galite atlikti šešis skirtingus 12 skaičių statymus (trys iš jų vadinami “Stulpelio”, o kiti trys – “Tuzino” statymais).

Žaidėjams atlikus žetonų statymus ant savo pasirinktų skaičių, ir/ar skyrelių vidinėse arba išorinėse sekcijose, krupjė praneša, jog statymai yra baigti. 

Tuomet, ruletės būgnas pasukamas į vieną pusę, o kamuoliukas metamas į būgną priešinga kryptimi.

Kamuoliukui sustojus viename iš būgne sunumeruotų skyrelių, nustatoma, kuris skaičius buvo laimingas. Krupjė atlieka išmokėjimus žaidėjams, kuriems šis statymas buvo sėkmingas ir pakviečia kitam statymui.

Pastačius už skaičių ir laimint yra išmokama santykiu 35:1.

Galima statyti ant skaičių ribos, kuomet laimima iškrentant vienam ar kitam skaičiui. Laimėjimo atveju išmokama 17:1.

Galima statyti viena linija ant trijų skaičių. Laimėjimo atveju jums išmokama 11:1.

Statymas kvadratu – tai statymas ant keturių skaičių viename iš kampų. Laimėjimo atveju išmokama 8:1. 

Vidinėje sekcijoje siūloma atlikti statymus ant pavienių skaičių, kurie stalo schemoje yra arti vienas kito, arba ant grupių iki šešių skaičių.

Išoriniai statymai ir išmokos:

1-18 – iškritus bet kuriam iš šių skaičių jūsų statymas išmokamas 1:1.

19-36 – iškritus bet kuriam iš šių skaičių jūsų statymas išmokamas 1:1.

Raudona arba juoda – statymas ant vienos iš spalvų, o jai iškritus išmokama 1:1.

Dauguma žmonių mėgsta statyti už skaičių intervalus 1-12, 13-24 ir 25-36. Už sėkmingą įvykį išmokama 2:1